Bērzkalnes bibliotēka
 

Prese

Presses izdevumi 2023.gadam.

Balvu novada ziņas

Balvu novada pašvaldības informatīvais izdevums

Iznāk 1 reizi mēnesī

Vaduguns

   

Preses izdevuma periodiskums: 2 x nedēļā. Iznākšanas diena: otrdiena, piektdiena. Ziemeļlatgales laikraksts Vaduguns - avīze, kuras numuros saplūdusi Balvu, Viļakas, Baltinavas un Rugāju ikdiena, pārtapdama un palikdama par liecību vēsturei. Avīze, kas atradusi, gaismā cēlusi un iedrošinājusi tik daudz labu, interesantu un savdabīgu cilvēku. Avīze, kuras katrs nākamais numurs ir tikpat ierasts un tomēr citāds - kā katra nākamā diena, ko dzīvo latgalieši. Avīze, kas ir deviņpadsmit pagastu un divu pilsētu vizītkarte. TV programma un kultūras pasākumu afiša - katru piektdienu.

Ievas Padomu Avīze

IEVAS PADOMU AVĪZE ir nedēļas izdevums, kas piedāvā labākos padomus, kā paveikt attiecīgās nedēļas darbus mājā, dārzā un virtuvē. Avīze informē par aktualitātēm veselības jomā, sadzīvē, sociāliem jautājumiem, iesaka labākos pasākumus, publicē privātpersonu sludinājumus un ir ikdienas palīgs katram Latvijas iedzīvotājam. Avīze iznāk katru trešdienu

Ieva

Nedēļas žurnāls sievietēm IEVA ir populārākais un visvairāk lasītais žurnāls Latvijā. IEVĀ vari izlasīt par visu, kas Tev svarīgs - labsajūtu, veselību, skaistumkopšanu, attiecībām, sasniegumiem, kultūru, aktualitātēm, ceļojumiem, zaļo dzīvesveidu, kā arī atklātas intervijas, iedvesmojošus dzīvesstāstus, gardu ēdienu receptes, kā arī uzzināt modes tendences. IEVA - tava labākā draudzene jau vairāk kā 20 gadus!

Ievas Veselība

IEVAS VESELĪBA ir lasītākais divnedēļu žurnāls par veselības tēmām. Lasi IEVAS VESELĪBU un Tevi konsultēs labākie ārsti Latvijā! IEVAS Veselība - Populārākais veselības žurnāls Latvijā! Žurnāls iznāk katru otro piektdienu.

Ievas Virtuve

Periodiskums

12 x gadā

IEVAS VIRTUVE ikmēneša žurnāls, kurā atrast ātras un vienkāršas receptes, visgardākās kūkas un saldos, veģetāro virtuvi, gatavošanas un iepirkšanās padomu, aizrautīgas personības. IEVAS VIRTUVĒ - daudz noderīgu recepšu un padomu, ko internetā neatrast.

Citādā Pasaule

Periodiskums

26 x gadā

Preses izdevuma periodiskums: 2 x mēnesī. Iznākšanas diena: trešdiena. Ceļvedis astroloģijā, dziedniecībā un ezotērikā. Žurnāls visiem, kuri vēlas ieskatīties ārpus ierastā. Neparasti cilvēki, parādības un notikumi. Intervijas ar cilvēkiem, kuri redz, domā, jūt un nojauš citādi. Intriģējoši dzīvesstāsti un notikumi no visas pasaules. Neizskaidrojamas parādības un dzīves formulas meklējumi. Garīgo līderu dzīve un darbi. Zvaigžņu, zīmju un ciparu noslēpumi. Astroloģiskā prognoze un Mēness kalendārs.

Lauku Māja

LAUKU MĀJA - lauku dzīvesstila mēneša žurnāls ikvienam, kam ir māja laukos. Praktiski un vērtīgi padomi no atzītiem jomas ekspertiem. Iedvesmojoši pieredzes stāsti par saimniekošanu laukos. Noderīga informācija sētai, mājai, pagrabam un virtuvei. Latvijas lauku dzīvesstila žurnāls! Žurnāls iznāk reizi mēnesī.

   

MūsMājas

Periodiskums

6 x gadā

MŪSMĀJAS - žurnāls labsajūtai savā dzīves telpā! Uzzini, kā iekārtot savu dzīves telpu tā, lai tajā būtu ērti pēc darba dienas atpūsties, lai tajā būtu komfortabli gan dzīvot, gan strādāt, gatavot virtuvē, attīstīt sevi, savus hobijus un būt veselam. Kā to izdarīt? Ar pieredzes un iedvesmas stāstiem no visiem Latvijas novadiem, ar meistarstiķu fotogrāfijām, ar būvnieku ieteikumiem, dizaineru vērtējumiem.

100 Labi Padomi

Ar žurnālu 100 labi padomi ikvienai saimniecei - visgardākie pīrāgi, krāšņākais dārzs, veselīgākā ģimene un omulīgākās mājas.  Žurnāls iznāk reizi mēnesī.

Privātā Dzīve

Periodiskums

52 x gadā

PRIVĀTĀ DZĪVE ir viens no lasītākais izklaides žurnāliem jau 22 gadus. Katru otrdienu tas informē par aktuālākajiem un intriģējošākajiem jaunumiem politiķu, mūziķu, uzņēmēju, aktieru, televīzijas zvaigžņu un citu sabiedrībā zināmu cilvēku dzīvē Latvijā un pasaulē. Aizkustinoši mīlas stāsti, aizraujoši piedzīvojumi un eksotiski ceļojumi, kā arī šokējoši sānsoļi, atzīšanās un paparaci materiāli. PRIVĀTĀ DZĪVE - mēs zinām, ko tu gribi zināt!

Bibliotēkā ir iespējams lasīt laikrakstus un Žurnālus, 2022., 2021., 2020. un 2019. gad

 

 

 

Preses izdevumi 2022.gadā

1.Vaduguns                                       

2. Ieva                                                

3. Ievas stāsti                                      

4. Ievas dārzs                                       

5. Ievas veselība                                 

6. Ievas virtuve                                   

7. Lauku māja                                     

8. Ievas padomu avīze                         

9. Privātā

10.Praktiskais latvietis

11.Citāda pasaule

12. Una

13. Ilustrētā zinātne                     

14.Толока. Счасливая и красивая    

15. Дом и сад.                                       

2021.gadā abonētie un bibliotēkā pieejamie preses izdevumi

Ieva
Ievas Padomu Avīze
Ievas Stāsti
Ievas māja
Privātā Dzīve
Vaduguns
Dari pats
Praktiskais latvietis
Likums un taisnība
Ievas veselība
Citādā Pasaule,

Ievas dārzs

Santa
Balvu Novada Ziņas

Bibliotēkā internetā bezmaksas ir pieejama Lursoft laikrakstu bibliotēka - Latvijas periodisko izdevumu publikāciju, ziņu un rakstu apkopojumu datu bāze. Tajā var izlasīt visus lielos nacionālos laikrakstus, kā arī apmēram 20 reģionālos preses izdevumus.

Laipni aicināts arī tu, un atrodi sev vajadzīgo!