Rekavas bibliotēka

Mēneša aktualitātes

  Aprīlis

2021.gadā Bibliotēku nedēļa notiks no 19.-25.aprīlim, tēma "Darīt neticamo!"

  • 19.-21.aprīlim veidosim fotoattēlu izstādi "Vizbuļu laiks" kopā, interesentiem lūgums iesūtīt savus fotoattēlus par iepriekš minēto tēmu uz kontaktinformācijā norādīto e-pastu.
  • 23.aprīlī skaitīšanas spēle pirmsskolas sagatavošanas grupiņas bērniem, spēle tiks izspēlēta āra pastaigas laikā, ja laika apstākļi būs tam labvēlīgi (lietus, sniega vai spēcīga vēja gadījumā tiks pārcelta uz citu dienu). Spēle veidota pēc A. Preisena grāmatas "Kazlēns, kas prata skaitīt līdz desmit" motīviem.

Biedrība "Ascendum" un Latvijas Bērnu un jaunatnes literatūras padome (LBJLP) izsludina dzejoļu konkursu, kurā ar saviem darbiem aicina piedalīties 5–15 gadus vecus bērnus un pusaudžus no visas Latvijas. Labākie darbi tiks publicēti dzejas gadagrāmatā bērniem "Garā pupa 2021", kas iznāks septembrī, Dzejas dienu laikā.
Dzejoļi jāiesūta elektroniski līdz 20. maijam uz e-pasta adresi garapupa2021(at)gmail(dot)com ar norādi "Garās pupas konkursam".
Pilnu tekstu lasi:
https://satori.lv/article/izsludina-garas-pupas-dzejolu-konkursu-berniem-un-pusaudziem

  • Aktuālā informācija par COVID -19 drošības pasākumiem pēc 7.aprīļa paredz, ka bibliotēkas klātienē drīkst  turpināt  grāmatu izsniegšanu.

Bibliotēka turpina sniegt uzziņas un konsultācijas arī attālināti.

      Tālrunis saziņai - 26167724

Bibliotēka aicina izmantot iespēju reģistrēties  elektronisko grāmatu lasīšanai www.3td.lv
Nepieciešamības gadījumā zvanīt vai rakstīt:
e-pasts:
rekava-anita(at)inbox(dot)lv

Izmanto letonika.lv attālinātām mācībām bez maksas!

https://www.letonika.lv

Ikvienam (neatkarīgi no ģeogrāfiskās atrašanās vietas) brīvā piekļuvē pieejama Latvijas Nacionālās digitālās bibliotēkas (LNDB) grāmatu kolekcija gramatas.lndb.lv http://gramatas.lndb.lv/ Tajā lasāmas ap 10000 komerciālajā apritē neesošas grāmatas – no 16. gadsimta līdz 21. gadsimta sākumam.