Tikaiņu bibliotēka

Noteikumi ārkārtas situācijas apstākļos

Tikaiņu bibliotēkas lietošanas noteikumi ārkārtas situācijas apstākļos vīrusa COVID-19 izplatības ierobežošanai

No 9. novembra līdz 6. decembrim tiek atcelti un aizliegti visi klātienes publiskie kultūras pasākumi, tajā skaitā valsts svētku atzīmēšanai plānotie.

Ikvienam bibliotēkas apmeklētājam no 13 gadu vecuma obligāti jāvalkā sejas maska vai sejas vairogs.

Bibliotēkā var notikt tikai individuāli apmeklējumi, izņemot vienas mājsaimniecības locekļus.

Bibliotēkas apmeklētāji tiek aicināti bibliotēkas telpās uzturēties ne ilgāk par 30 minūtēm.

Lai lasītāji no dažādām mājsaimniecībām neuzkavētos bibliotēku telpās, bibliotēkas lasītava lasītājiem ir slēgta.

Vienlaikus bibliotēkā atrodas ne vairāk kā 50 % no kopējā iespējamā cilvēku skaita, ko pieļauj apmeklētājiem pieejamā telpu platība un infrastruktūra.

Vienam apmeklētājam tiek nodrošināti vismaz 10 m2 no apmeklētājiem pieejamās telpu platības.

Visi no lasītājiem saņemtie izdevumi tiek ievietoti “karantīnā” uz 72 stundām.

Bibliotēka sniedz apmeklētājiem iespēju izmantot datorus lietišķās informācijas ieguvei, darbstacijas pēc katras lietošanas reizes tiek dezinficētas.

Pasliktinoties epidemioloģiskajai situācijai, bibliotēka sadarbībā ar pašvaldību lemj par pilnīgu vai daļēju pakalpojumu pieejamības ierobežošanu.

Sargāsim sevi un citus! Ievērosim distanci 2 metri, dezinficēsim rokas pirms bibliotēkas apmeklējuma!