Tikaiņu bibliotēka
 

Prese

 

2022.gadā abonētie preses izdevumi:

100 Labi Padomi

Ar žurnālu 100 labi padomi ikvienai saimniecei - visgardākie pīrāgi, krāšņākais dārzs, veselīgākā ģimene un omulīgākās mājas. Saimniecībā noderēs!

Praktiskais Latvietis 

LABĀKAIS PADOMU ŽURNĀLS PRAKTISKIEM CILVĒKIEM. Katru pirmdienu: noderīgi padomi dārzkopjiem - gan iesācējiem, gan pieredzējušiem, receptes, ieteikumi mājas remontdarbiem, labiekārtošanai un veselības stiprināšanai, tiesību un likumu skaidrojumi, dārza darbu un saimniekošanas kalendārs katrai nedēļai. Vēl arī atbildes uz aktuālajiem lasītāju jautājumiem. Konsultē pieredzējuši juristi, dārznieki, pavāri, saimnieces, medicīnas darbinieki.

Privātā Dzīve

PRIVĀTĀ DZĪVE ir viens no lasītākais izklaides žurnāliem jau 21 gadu. Katru otrdienu tas informē par aktuālākajiem un intriģējošākajiem jaunumiem politiķu, mūziķu, uzņēmēju, aktieru, televīzijas zvaigžņu un citu sabiedrībā zināmu cilvēku dzīvē Latvijā un pasaulē. Aizkustinoši mīlas stāsti, aizraujoši piedzīvojumi un eksotiski ceļojumi, kā arī šokējoši sānsoļi, atzīšanās un paparaci materiāli.PRIVĀTĀ DZĪVE - mēs zinām, ko tu gribi zināt!

Ieva

Preses izdevuma periodiskums: 1 x nedēļā. Iznākšanas diena: trešdiena. Nedēļas žurnāls sievietēm IEVA ir populārākais un visvairāk lasītais žurnāls Latvijā - vidējais viena numura lasītāju skaits ir 122 000 (dati: TNS/Pavasaris 2020). IEVĀ vari izlasīt par visu, kas Tev svarīgs - labsajūtu, veselību, skaistumkopšanu, attiecībām, sasniegumiem, kultūru, aktualitātēm, ceļojumiem, zaļo dzīvesveidu, kā arī atklātas intervijas, iedvesmojošus dzīvesstāstus, gardu ēdienu receptes, kā arī uzzināt modes tendences. IEVA - tava labākā draudzene jau vairāk kā 20 gadus!

Ievas Stāsti

Žurnāls IEVAS STĀSTI ir populārākais stāstu žurnāls Latvijā, kas iznāk kopš 2004. gada. Tas ir žurnāls par vienkāršiem un arī sabiedrībā zināmiem cilvēkiem, par viņu likteņu līkločiem, attiecībām un pārdomām. Lasot žurnālu, reizēm no aizkustinājuma raudāsi, citreiz smiesies vai arī dusmosies, bet katrā ziņā gūsi spēku un pamudinājumu dzīvot no sirds. Vidējais viena numura lasītāju skaits ir 72 000 (dati: TNS/Pavasaris 2020). Žurnāls iznāk katru otro piektdienu.

Ievas Dārzs

IEVAS DĀRZS ir praktisks žurnāls visiem, kam pieder dārzs. Žurnālā noderīgi, aktuāli padomi, kā izaudzēt bagātīgu dārzeņu un augļu ražu, kā iekopt skaistas puķu dobes un kā plānot dārzu. Žurnāla konsultanti - labākie Latvijas dārzkopības speciālisti. IEVAS DĀRZS - žurnāls gan iedvesmai, gan reāliem darbiem dārzā.

Ievas Veselība

IEVAS VESELĪBA ir lasītākais divnedēļu žurnāls par veselības tēmām. Lasi IEVAS VESELĪBU un Tevi konsultēs labākie ārsti Latvijā! Vidējais viena numura lasītāju skaits ir 58 000 (dati: TNS/Pavasaris 2020). IEVAS Veselība - Populārākais veselības žurnāls Latvijā! Žurnāls iznāk katru otro piektdienu.

Ievas Virtuve

IEVAS VIRTUVE ikmēneša žurnāls, kurā atrast ātras un vienkāršas receptes, visgardākās kūkas un saldos, veģetāro virtuvi, gatavošanas un iepirkšanās padomu, aizrautīgas personības. IEVAS VIRTUVĒ - daudz noderīgu recepšu un padomu, ko internetā neatrast.

ASTES

ASTES - vienīgais žurnāls par mājas mīluļiem latviešu valodā. Tā ir aizraujoša un praktiska lasāmviela ne tikai tiem, kam jau pieder kāds dzīvnieciņš, bet arī tiem, kas par tādu vēl tikai sapņo. Žurnāls ASTES - visiem, kas mīl dzīvniekus! Žurnāls iznāk vienu reizi 2 mēnešos.

Vaduguns

Preses izdevuma periodiskums: 2 x nedēļā. Iznākšanas diena: otrdiena, piektdiena. Ziemeļlatgales laikraksts Vaduguns - avīze, kuras numuros saplūdusi Balvu, Viļakas, Baltinavas un Rugāju ikdiena, pārtapdama un palikdama par liecību vēsturei. Avīze, kas atradusi, gaismā cēlusi un iedrošinājusi tik daudz labu, interesantu un savdabīgu cilvēku. Avīze, kuras katrs nākamais numurs ir tikpat ierasts un tomēr citāds - kā katra nākamā diena, ko dzīvo latgalieši. Avīze, kas ir deviņpadsmit pagastu un divu pilsētu vizītkarte. TV programma un kultūras pasākumu afiša - katru piektdienu.

2021.gadā bibliotēkā pieejami periodiskie izdevumi:

A12-Ceļš uz Latgali;

Astes;

Copes lietas;

Dārza Pasaule;

Ieva;

Ievas dārzs;

Ievas stāsti;

Ievas veselība;

Ievas virtuve;

Kas Jauns;

Lauku māja;

Patiesā dzīve;

Praktiskais latvietis;

Privātā dzīve;

 Santa;

100 labi padomi;

Vaduguns.

2020.Gadā bibliotēkā pieejami šādi periodiskie izdevumi:

   Vaduguns;

   A12-Ceļš uz Latgali;

   Astes;

   Copes lietas;

   Ieva;

   Ievas dārzs;

   Ievas māja;

   Ievas stāsti;

   Ievas veselība;

   Ievas virtuve;

   Santa;

   100 labi padomi;

   Patiesā dzīve;

   Praktiskais latvietis;

   Privātā dzīve;

   Veselība;