Kubulu bibliotēka

Pasākumi, norises, jaunumi

IZSTĀDE 25.MARTS KOMUNISTISKĀ TERORA UPURU PIEMIŅAS DIENA

25. martā aprit 72 gadi kopš 1949. gada deportācijām, kad notika visplašākā Latvijas iedzīvotāju izsūtīšana uz Sibīriju un citiem attāliem Padomju Savienības reģioniem.

Ņemot vērā valstī noteiktos epidemioloģiskos ierobežojumus, ierastie atceres pasākumi  nenotiks.

Bet katrs no mums aicināts individuāli vai vienas mājsaimniecības ietvaros  atcerēties šos notikumus: nolikt ziedus, iededzināt svecītes  komunistiskā genocīda upuru piemiņas vietās,  tai skaitā arī Kubulu pagasta Balvu stacijā.

Šajā dienā pāršķirstīsim vecos fotoalbūmus un atcerēsimies  ģimenes locekļus, draugus  un paziņas, kas cieta no represijām,  piezvanīsim tiem, kas vēl ir mūsu vidū, ko pazīstam personīgi, aprunāsimies.

Iepazīsim  mūsu Valsts  traģiskās vēstures lappuses  arī  skatoties filmas un  lasot grāmatas.

Kubulu bibliotēkā ir izveidota virtuālā literatūras izstāde par Staļina laika represijām

Bibliotēka strādā otrdienās un ceturtdienās no 8.30-17.00, par grāmatas esamību uz vietas vēlams iepriekš sazināties ar bibliotekāri Gunitu piezvanot  28333673

Lūdzam ievērot epidemioloģiskās drošības pasākumus un sociālo distancēšanos.

Lasīt tālāk...

Pūļa testēšana informācija

Par izsniegtajām grāmatām

Mīļie, Kubulu pagasta bibliotēkas lasītāji!

Vēlētos atgādināt, ka bibliotēka joprojām eksistē un bibliotēkā izņemtās, izlasītās un Jūsu grāmatu plauktos aizķērušās bibliotēkas grāmatas jānodod bibliotēkā!

(Pat tad, ja grāmata ir izņemta pirms vairākiem gadiem).

Būšu ļoti priecīga un pateicīga par jūsu atsaucību. Gaidīšu Jūs bibliotēkā ar grāmatām!

Kubulu pagasta bibliotekāre, Gunita!