Normālskats Balti burti uz melna fona Melni burti uz dzeltena fona Dzelteni burti uz melna fona
Balvu pielāgotās literatūras bibliotēka

Periodika

 

Abonētie periodiskie izdevumi 2024. gadam:

  • Ievas Stāsti - populārākais stāstu žurnāls Latvijā. Uzrunā cilvēkus, kam patīk lasīt par dzīvi. Iznāk katru otro piektdienu.
  • Ievas Veselība - tava ātrā palīdzība. Viss par un ap veselību. Konsultanti – tikai labākie Latvijas speciālisti. Iznāk katru otro piektdienu.
  • Lauku māja - lauku dzīvesstila mēneša žurnāls ikvienam. Praktiski un vērtīgi padomi no atzītiem jomas ekspertiem. Iedvesmojoši pieredzes stāsti. Noderīga informācija sētai, mājai, pagrabam un virtuvei.
  • Patiesā Dzīve - žurnāls cilvēkiem, kuriem patīk lasīt stāstus. Par draudzību un vientulību, mīlestību un šķiršanos. Par krīzēm un to pārvarēšanu. Sirsnīgas un atklātas sarunas ar dzīvesgudriem cilvēkiem, ievērojamu personu portreti un vēsturiski notikumi. Kultūras pārstāvju atziņas un savdabīgu cilvēku likteņi. Problēmraksti un mūsu dzīves lielie jautājumi.

Bibliotēkai davinātie periodiskie izdevumi 2024. gadam:

  • 100 labi padomi - noderēs katrai ģimenei! Žurnālā ir piecas tematiskas sadaļas – mājas un dārzs, svētki un ikdiena, rokdarbi, virtuve un receptes, veselība un skaistums. Speciālistu ieteikumi, lietpratēju skaidrojumi un pieredzes bagātu cilvēku idejas.
  • Ieva - tava draudzene, tāpēc, lasot IEVU, tu nekad nebūsi viena. Priekos vai bēdās - vienmēr būs atbalsts un sapratne.

Audioformātā pieejams Latvijas Neredzīgo bibliotēkā ieskaņotais audiožurnāls latviešu valodā “Doma” periodisko izdevumu kopsavilkums. Tiek ieskaņots reizi mēnesī, pieejama CD mp3 un zibatmiņās.

Palielinātā drukā pieejama avīzīte “Bazūne” avīze par notikumiem Neredzīgo bibliotēkas dzīvē. Iznāk katra mēneša pirmajā pirmdienā. Avīze pieejama palielinātā drukā, Braila rakstā, audioformātā.