Lazdukalna bibliotēka

Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija

Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2020 grāmatu kolekcija

Lasīšanas veicināšanas programma "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija" šogad svin savu 20. gadskārtu un piedāvā jauno, ekspertu izraudzīto 28 grāmatu kolekciju no astoņām izdevniecībām! Tās ir: "Jāņa Rozes apgāds", "Zvaigzne ABC", "Liels un mazs", "Latvijas Mediji", "Pētergailis", "Dienas Grāmata", "Aminori" un "Lietusdārzs". Nelielajā kolekcijā pārstāvēti 14 oriģinālliteratūras darbi un 14 tulkojumi no dažādām valodām – lietuviešu, igauņu, zviedru, somu, krievu, franču un katalāņu.

Ieteiktās grāmatas palīdzēs vecākiem, skolotājiem un bibliotekāriem vieglāk orientēties bagātajā bērnu un jauniešu grāmatu klāstā. Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas lasītāji soli pa solim varēs iesaistīties bibliotekāru rosinātās aktivitātēs, kuras, ļoti ceram, drīz būs iespējamas arī klātienē.

Lasīt tālāk...