Lazdukalna bibliotēka

Periodika

PERIODIKAS KOPRĀDĪTĀJS 2021

Koprādītājā uzskaitīti 2021. gadam abonētie laikraksti un žurnāli Lazdukalna bibliotēkā. Rādītājā iekļauti arī Latvijā izdotie e-žurnāli un e-avīzes, kuru saturs brīvi pieejams tiešsaistē.

 

LAIKRAKSTI

Attēls,
 kurā ir teksts
Apraksts ģenerēts automātiski

IEVAS PADOMU AVĪZE

Nedēļas izdevums, kas piedāvā labākos padomus, kā paveikt attiecīgās nedēļas darbus mājā, dārzā un virtuvē. Avīze informē par aktualitātēm veselības jomā, sadzīvē, sociāliem jautājumiem, iesaka labākos pasākumus, ko nepalaist garām.

Attēls,
 kurā ir teksts,
 laikraksts
Apraksts ģenerēts automātiski

MEŽA AVĪZE

Kas un Kā notiek Latvijas meža nozarē.

Attēls,
 kurā ir teksts,
 laikraksts,
 ekrānuzņē​​​mums
Apraksts ģenerēts automātiski

VADUGUNS

"Vaduguns"- vispieprasītākais un vislasītākais laikraksts Ziemeļlatgalē. Jaunākā un aktuālākā informācija un notikumi Balvu, Baltinavas, Viļakas, Rugāju un citos novados.

 

ŽURNĀLI 

 

100 labi padomi PAR VESELĪBU

“1oo labi padomi PAR VESELĪBU” ir divu mēnešu žurnāls ar praktiskiem, viegli uztveramiem padomiem, kā ikdienā veicināt veselību. Žurnālā ieteikumus sniedz Latvijas medicīnas autoritātes un apkopota informācija par aktuāliem atklājumiem pasaulē

Attēls,
 kurā ir teksts,
 persona,
 plaukts,
 veikals
Apraksts ģenerēts automātiski

A12 - CEĻŠ UZ LATGALI

Žurnāls A12 - sarunas ar interesantām, uzņēmīgām personībām, vēsturiski pētnieciski raksti, kultūras un grāmatu jaunumi. Pasaule strauji mainās, bet vērtības paliek, tāpēc A12 rakstos par māju sajūtu, saknēm un piederību, par uzņēmību un drosmi palikt, kad visi aizbrauc, vai par saikni, kas liek atgriezties. Par drosmi ticēt un būvēt arvien no jauna. A12 raksta par cilvēkiem, kas atrod skaistumu vienkāršajā, rada lielu vai mazu notikumu un īsteno savus sapņus.

Attēls,
 kurā ir teksts
Apraksts ģenerēts automātiski

CITĀDĀ PASAULE

Ceļvedis astroloģijā, dziedniecībā un ezotērikā

Žurnāls visiem, kuri vēlas ieskatīties ārpus ierastā. Neparasti cilvēki, parādības un notikumi. Intervijas ar cilvēkiem, kuri redz, domā, jūt un nojauš citādi. Intriģējoši dzīvesstāsti un notikumi no visas pasaules. Neizskaidrojamas parādības un dzīves formulas meklējumi. Garīgo līderu dzīve un darbi. Zvaigžņu, zīmju un ciparu noslēpumi. Astroloģiskā prognoze un Mēness kalendārs.

Attēls,
 kurā ir teksts,
 persona
Apraksts ģenerēts automātiski

IEVA

Nedēļas žurnāls sievietēm IEVA ir populārākais un visvairāk lasītais žurnāls Latvijā. IEVĀ vari izlasīt par visu, kas Tev svarīgs - labsajūtu, veselību, skaistumkopšanu, attiecībām, sasniegumiem, kultūru, aktualitātēm, ceļojumiem, zaļo dzīvesveidu, kā arī atklātas intervijas, iedvesmojošus dzīvesstāstus, gardu ēdienu receptes, kā arī uzzināt modes tendences. IEVA - tava labākā draudzene jau vairāk kā 20 gadus!