Lazdukalna bibliotēka

AKTUALITĀTES

Izmaiņas Lazdukalna bibliotēkas pakalpojumu pieejamībā!

Saskaņā ar Ministru kabineta rīkojumu Nr.720 par ārkārtējās situācijas izsludināšanu valstī, Lazdukalna bibliotēkas klātienes pakalpojumi pieejami pieaugušajiem apmeklētājiem ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, bērni līdz 18 gadu vecumam bibliotēkas var apmeklēt bez papildus prasībām (bez testa, vakcinācijas, pārslimošanas sertifikāta). Pieejama informācijas resursu pieņemšana / izsniegšana, datorpakalpojumi vienu reizi dienā līdz 30 minūtēm.

Lietotājiem, kuri var uzrādīt sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu, un visiem bērniem līdz 18 gadu vecumam, pieejami šādi klātienes pakalpojumi:

• informācijas resursu pieņemšana / izsniegšana, izmantojot brīvpieeju krājumam,
  • datorpakalpojumi līdz 30 minūtēm dienā,
  • kopēšana, skenēšana, izdrukas.

Apmeklētāji, kuri nevar uzrādīt sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, var izmantot tikai attālinātos pakalpojumus.

No 2022.gada 25.janvāra apmeklētājiem obligāti jālieto medicīniskā sejas maska vai respirators bez vārsta (ne zemākas klases kā FFP2). Bērni vecumā no 7 līdz 12 gadiem var lietot nemedicīnisku (auduma) masku. Sejas maskas var nelietot bērni līdz 7 gadu vecumam.

Pakalpojumu sniegšana tiek nodrošināta Lazdukalna bibliotēkas darba laikā.

Visām personām jāievēro savstarpēja 2 metru distance (izņemot vienas mājsaimniecības pārstāvjus).

Bibliotēku telpās vienlaikus var atrasties ierobežots apmeklētāju skaits – aicinām sekot bibliotēkās izvietotajām norādēm!

Bibliotēkās tiek nodrošināta iespēja ievērot roku higiēnu.

Bibliotēkā nedrīkst atrasties personas, kurām noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija vai kurām ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes.

Pakalpojumu nodrošināšana notiek, ievērojot Ministru kabineta rīkojumus saistībā ar Covid-19 ierobežošanu.