Normālskats Balti burti uz melna fona Melni burti uz dzeltena fona Dzelteni burti uz melna fona
Balvu pielāgotās literatūras bibliotēka

Pasākums "Tavā plaukstā mana sirds"

14. maijā Neredzīgo biedrības Balvu TO telpās notika Mātes dienai veltīts pasākums “Tavā plaukstā mana sirds.” Latvijā Mātes dienu svin maija otrajā svētdienā. Ar ziediem, kartītēm vai dāvanām tiek sveiktas mammas un vecmammas, notiek ģimenes un publiski pasākumi, tiek godināta mātes loma.

Biedrības vadītāja Biruta Nagle klātesošajiem nolasīja Jāņa Ziemeļnieka un Vēsmas Kokles – Līviņas dzejas rindas par mātes mīlestību. Arī pasākuma apmeklētāji bija atsaucīgi un skaitīja tautasdziesmas par māmiņu.

Bibliotekāre Ilona Laicāne pastāstīja kā pasaulē un Latvijā radās tradīcija svinēt Mātes dienu. Pasākuma noslēgumā pieaugušie bērni dalījās ar savu mammu mācītajām gudrībām.