Lazdukalna bibliotēka

AKTUALITĀTES

Jaunākās grāmatas Lazdukalna bibliotēkā

Bibliotēkā pieejamas jaunākās grāmatas.

Grāmatu sarakstu skatīt ŠEIT

Atcerieties, ka sakarā ar Covid-19 vīrusa pastiprinātu izplatīšanos valsts teritorijā mainās Lazdukalna bibliotēkas lasītāju apkalpošanas kārtība!

Infromācija par bibliotēkas darba režīmu pieejama ŠEIT

Sakarā ar Covid-19 vīrusa pastiprinātu izplatīšanos valsts teritorijā mainās Lazdukalna bibliotēkas lasītāju apkalpošanas kārtība!

No 1. aprīļa

pirms dodies uz bibliotēku, sazinies ar bibliotekāri, jo drošības apsvērumu dēļ, bibliotekāre turpinās darbu aiz aizslēgtām durvīm!

1. Ja vēlies saņemt/nodot grāmatas – pasūti tās elektroniskajā katalogā vai zvani pa tālruni 26320857 vai 26595433

2. Ja vēlies lasīt e-grāmatas www.3td.lv un vēl neesi reģistrējies par bibliotēkas lasītāju, tu vari to veikt attālināti pa tālruni 26320857

Lasītavas, tai skaitā interneta, lietotājus neapkalpo!

Lasītājiem, kuri vēlas tikai nodot grāmatas, to iespējams izdarīt noliekot tās uz galda, kas atrodas pie bibliotēkas durvīm.

Nodrošinām visus nepieciešamos drošības un higiēnas pasākumus – grāmatu dezinfekciju, to iesaiņošanu, grāmatu komplektēšanu un izsniegšanu ar cimdiem. Grāmatas pēc to atdošanas bibliotēkai nedēļu tiek turētas karantīnas režīmā, tāpēc iespējama vairāku grāmatu vēlāka izsniegšana.

Lai saņemtu grāmatas vai informāciju, lūdzam sazināties ar bibliotēku!