Noslēdzies fotokonkurss ''Atrod savu Jumi''

Fotokonkursā atrasto Jumīšu bildes iesūtīja: Eva Leone (arbūzu Jumis), Modra Vilkauša (gurķu un kabaču Jumīši,  aveņu Jumis),  Irīda Maderniece (ķiršu tomātiņu Jumis), Natālija Seņka (kartupeļu Jumīši, sēņu Jumis) Meirānu bibliotēka (ziedu Jumis, plūmju Jumis, sēņu Jumis, aveņu Jumis),  Sofija Predatu (aveņu Jumīši), Melita Maderniece (aveņu Jumis), Aija Socka (ābolu Jumis),  Klinta Raciborska (sēņu Jumis), Anita Antuha (aveņu Jumis, sēņu Jumis), Elīna Raciborska (kartupeļu Jumis), Biruta Bogdane (burkānu Jumis), Evita Mašņikova (ābolu Jumis), Skaidrīte Sarkane ( sēņu Jumis, burkānu Jumis).

Balsojumā:  5 foto, kurām ir visvairāk  ‘’’patīk’’ ( ’’like’’)  - Sofija Predatu- 16, Elīna Raciborska-16, Klinta Raciborska-13, Natālija Seņka-5, Eva Leone-5. To īpašnieces  saņem pārsteiguma balviņas no Bērzpils bibliotēkas.   Pēc balviņām var ienākt  Bērzpils biliotēkā, sazināties pa tālr:26602927