Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2021 noslēgusies.

Aprīļa beigās bibliotēkā uz noslēguma tikšanos pulcējās Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2021 dalībnieki. Lai arī tikšanos mazliet traucēja ļaunā gripa, tobrīd tā valdīja skolā, bērni ar vecākiem ieradās, lai saņemtu pateicības rakstus un nelielas piemiņas balviņas par dalību žūrijā. Mammām, kā vienmēr, katrai pa puķes stādiņam, šoreiz Āzijas gundegas priecēs puķu dobēs un atgādinās par bibliotēku.

Pārrunājām grāmatas uzvarētājas, kā arī bērni nosauca savu grāmatu uzvarētāju. Kā vienmēr, izskanēja cerību pilnais jautājums, kad būs jaunā žūrija? Saņemot apstiprinājumu, jā, būs, izteica vēlmi reģistrēties lasīšanai.

Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijā 2021 piedalījās un grāmatu kolekciju izlasīja 10 bērni un 7 vecāki: Katrīna Anckina, Ausma Cepurniece, Kristīne Briede, Sintija Cepurniece, Juris Briedis, Anda Cepurniece, Viktorija Daukste, Evelīna Briede, Līva un Marika Garbackas, Guna Dreimane, Anita Magina, Sanita Anckina, Evija Konivale, Iluta Učelniece, Evita Garbacka,Līga Cepurniece.

Visiem dalībniekiem vēlreiz liels PALDIES par piedalīšanos!

Lai Jums saulaina vasara un uz tikšanos atkal bibliotēkā!

p.s. diemžēl tehnika mēdz pievilt, foto no pasākuma ir zuduši uz neatgriešanos L piedodiet.