Noslēgusies Bērnu un Jauniešu žūrija 2014

Ir noslēgusies Bērnu un Jauniešu žūrija 2014, tāpēc 13.februārī, Rugāju Jauniešu iniciatīvu- interešu cetrā, pulcējās grāmatu eksperti.  Bērni no septembra līdz janvārim, lasīja un vērtēja  piecas grāmatas.

Grāmatu piedzīvojumā „ ienira”:

Eduards Dārziņš, Linda Garā, Marika Garbacka, Rinalds Dobrovoļskis, Raitis Kontovs, Marta-Felicita Sņegova, Elvita Romanovska, Markus Romanovskis, Karīna Jeromenoka,  Patrīcija Apšeniece, Laura Dārzniece, Normunds Dārznieks, Lauma Dreimane, Meldra Pērkone, Līva Garbacka, Dāvis Učelnieks, Matīss Apšenieks, Megija Keiša, Elvita Rizena, Egija Muižniece, Meldra Nazarova, Elīza Boroduška, Diāna Dārzniece, Endija Garā, Valters Šmagris, Agita Nazarova, Gunta Lazdiņa-Uzulniece, Renāte Dobrovoļska, Anita Garā, Gita Daukste.

Liels prieks arī par vecākiem, kuri jau trešo gadu pēc kārtas iejūtas grāmatu ekspertu lomās:

Guna Dreimane, Evita Sproģe, Ilze, Dobrovoļska, Astrīda Puško, Marina Romanovska, Iluta Učelniece, Velta Adelča.

Kā redzat, no vecākiem pagaidām ir tikai mammas, bet droši pieteikties un lasīt kopā ar bērniem var arī tēti, vecmammas un vectēvi.

Svinīgais brīdis sākās ar paldies vārdiem visiem dalībniekiem. Katram tika pasniegts diploms un mazs uzlīmju albumiņš, lai bērniem būtu jautrāka lasīšana, katrs tika pie salda „ smaidiņa”  Turpinājumā  visi eksperti klausījās  stāstu „ Laimes krekliņš” , paralēli viņi darbojās – no papīra izlocīja savu laimes krekliņu, uz tā uzrakstot savu laimes formulu. Protams, pasākums neizpalika bez pīrāgiem, tējas un galvenais, dejām. Tā kā viss notika jauniešu centrā, tad bērni izmantoja arī „ labumus” , ko sniedz centriņš. Katrs atrada sev nodarbi: bērni spēlēja biljardu, iemēģināja roku galda tenisa spēlē, kustīgākie dancoja, augstu kājas cilādami, vēl citi atpūtās uz mīkstajiem pufiem. Bērni jutās laimīgi un gandarīti par paveikto darbiņu.

Atgādināšu ekspertiem, mēs ar jums vēl tiksimies jūnijā, kad kopā dosimies ekskursijā, iepazīt Cēsis.

Pauls Bankovskis ir teicis: „ Grāmatas ir vienmēr bijušas noslēpums. Jau tādēļ vien, ka ar cilvēku tās sarunājas bez skaņas.”  Nāciet uz bibliotēku arī Jūs, ienirstiet noslēpumu, atklājumu, laimes un gudrību valstībā- grāmatā!

Noslēgusies Bērnu un Jauniešu žūrija 2014