Rugāju bibliotēka
 

Aktualitātes

empty placeholder

BĒRNU, JAUNIEŠU UN VECĀKU ŽŪRIJA 2019 ir klāt!!!

HEI VASARĀ!

Laba ziņa! Jaunā Bērnu jauniešu un vecāku žūrija 2019 ir klāt. Ja arī Tu vēlies doties grāmatu piedzīvojumā, nāc uz bibliotēku, visu uzzināsi!

Šeit ieskatam, kādas grāmatas būs jālasa šogad:

Lasīt tālāk...

empty placeholder

BĒRNU, JAUNIEŠU UN VECĀKU ŽŪRIJA 2018 DODAS IEPAZĪT RŪJIENU

4.jūnija rītā, stāvlaukumā pie bibliotēkas atkal skanēja smiekli un čalas, jo Bērnu žūrijas 2018 grāmatu eksperti gaidīja piebraucam autobusu, lai dotos ekskursijā, iepazīt Rūjienu un tās apkārtni.

Pirmā pieturvieta Rūjienā, Izstāžu zāle, kur lieliskā gide Līga Siliņa stāstīja par Rūjienu un tās cilvēkiem. Gide runāja un dziedāja ne tikai latviešu, bet arī igauņu un japāņu valodās. Apskatījām Japāņu istabu, kas atrodas Rūjienas tūrisma centrā. Tur atrodami visi suvenīri, ko japāņi atveduši uz Rūjienu, apskatījām miniatūras lellītes, bungojām japāņu bungas.  Uz Japānu ik gadu dodas arī skolēni no Rūjienas. Ļoti interesants bija gides stāstījums par ūdens pumpi pilsētas centrā: 2007.gadā, uz Rūjienu atbrauca pirmā japāņu delegācija. “Es pie visiem pieminekļiem, skulptūrām stāvēju, par mākslu un vēsturi stāstīju viņiem(japāņiem). Aizbrauca un atrakstīja mums vēstuli – viņiem atmiņā bija palicis ūdens pumpis pilsētas centrā,”  stāstīja  Rūjienas izstāžu zāles vadītāja un Rūjienas gide Līga Siliņa.

Lasīt tālāk...

empty placeholder

Viļakas novada bibliotekāri ciemojas Rugāju bibliotēkā

Katru gadu, aprīļa pēdējā nedēļā, Latvijā tiek atzīmēta Bibliotēku nedēļa. Šīs nedēļas ietvaros bibliotēkas ar īpašām aktivitātēm un pasākumiem cenšas piesaistīt sev sabiedrības uzmanību. Šogad Bibliotēku nedēļa noritēja no 22.-28.aprīlim.

Viļakas novada bibliotekāri ir ieviesuši tradīciju Bibliotēku nedēļas ietvaros doties kultūrvēstures studiju  braucienā uz citu novadu bibliotēkām, lai smeltos pieredzi un sevi garīgi bagātinātu ar jaunu informāciju un iespaidiem. Aprīļa pēdējā piektdienā Rugāju bibliotēkā ciemojās kolēģi no Viļakas novada bibliotēkām, ar mērķi apskatīt mūsu bibliotēku un uzzināt kaut ko vairāk par Rugājiem.

Lasīt tālāk...