Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2022 noslēgusies!

Labs darbs, kas padarīts! Tā teica tie,  kuri piektdien ieradās bibliotēkā.

Bibliotēkā, uz noslēguma pasākumu, ieradās Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas 2022 grāmatu eksperti. Bērnu žūrijas grāmatu kolekciju lasīja un vērtēja 21 eksperts. Daži eksperti nevarēja ierasties, bet balviņas tiks atdotas arī viņiem.

Bērni un vecāki par grāmatu vērtēšanu saņēma pateicības un nelielas balviņas- bērni- blociņu pierakstiem un atstarotāju, bet vecāki- paciņu ar puķu sēklām un blociņu, lai dokumentētu puķu augšanas procesu.

Paldies ekspertiem par darbu:

Katrīna Anckina, Kristīne Briede, Annika Kapteine, Miķelis Kočāns, Juris Briedis, Ausma Cepurniece, Marija Štāle, Viktorija Daukste, Evelīna Briede, Anda Cepurniece, Sintija Cepurniece, Samanta Sproģe, Līva Garbacka. Vecāku žūrijā piedalījās Lilija Ivanova, Iluta Učelniece, Sanita Anckina, Sarmīte Burķīte, Evija Konivale, Valija Burķīte, Līga cepurniece, Evita Garbacka.

Aromātiska kafija un saldumi, sarunas, ne tikai par grāmatām, paslēpes un citas aktivitātes. Pacietīgākie mēģināja salikt atkal pareizi bērnu žūrijas grāmatu kolekcijas nosaukumus. Ko tur teikt, komandas darbs un uzdevums paveiktsApraksts: ????

Uz tikšanos jaunajā Bērnu žūrijā!

Attēlu galerija ŠEIT