Kādus preses izdevumus bibliotēkā lasīsim 2021.gadā.

Rugāju bibliotēkā 2021. gadam ir abonēti 21 nosaukuma preses izdevumi. No avīžu klāsta tiek abonēta tikai “Vaduguns”.

Žurnāls „Dari Pats” ir labākais padomdevējs praktiskiem un uzņēmīgiem cilvēkiem sava mājokļa labiekārtošanai un remontam. “Lauku mājā” atrodami profesionāli, iedvesmojoši un praktiski risinājumi un idejas interjeram, arhitektūrai, būvniecībai un dārzam.

Žurnālos “100 labi padomi” un „Dārza Pasaule” atradīsiet Latvijas labāko ekspertu padomus un pieredzi puķu, dārzeņu un augļu koku audzēšanā un dārza ierīkošanā.

Šogad bibliotēkā varēsiet lasīt žurnāla „Ieva” sērijas izdevumus – „Ievas Dārzu”, „Ievas Stāstus”, „Ievas Veselību”.

Par jaunumiem Latvijas un pasaules zinātnes un tehnoloģiju sasniegumos, var izlasīt žurnālos „Ilustrētā Zinātne”, bet par vēsturiskiem notikumiem stāstīs žurnāls “Ilustrētā Pasaules vēsture”.

Bibliotēkai ir arī savs žurnālu klāsts lauku ļaudīm, mājsaimniecēm un rokdarbniecēm, žurnāls “Praktiskie Rokdarbi”, “Praktiskais Latvietis”, “Padoms Rokā”, Mājas virtuve”.

Jaunākās atziņas par veselību var iegūt žurnālos „Ko Ārsts Tev Nestāsta”, “Ievas Veselība” un avīzē “Tautas Veselības Avīze”.

Par slavenībām varēs lasīt žurnālā „Privātā Dzīve”.

Katru mēnesi izklaidējoša satura žurnāls “Santa” un grāmata “Vakara Romāns” gaidīs savus lasītājus.

Tos, kam interesē mistika un zintniecība varēs ielūkoties žurnālā “Zintnieks”.

Bibliotēkā ir atrodami arī daži interesanti izdevumi jaunās paaudzes lasītājiem „Ilustrētā Junioriem”, „Avene”.