Lasīšanas akcija "Ļaujies pārsteigumam"

Zinu to, cik grūti ir izvēlēties grāmatu, vēl jo vairāk, ja tās ir jaunas un vairāk par vienu. Gribas visas! Nedaudz atvieglošu to darbiņu, klāt pieliekot pārsteiguma efektu. Veselas piecas dienas, no 7.-11.februārim, jaunās bibliotēkas grāmatas būs īpaši iesaiņotas un gaidīs savus lasītājus, kuri būtu gatavi iepazīties  un aiznest tās mājās, nezinot ne grāmatas autoru, ne nosaukumu.

Pārsteigums atklāsies noņemot iesaiņojumu un sākot lasīt. Varbūt kāds būs vīlies, bet varbūt atklās jaunu autoru, ko līdz šim bibliotēkas grāmatu plauktos nav ievērojis. Varbūt šādi tu sevi iepazīstināsi ar citu literatūras žanru, kā esi radis lasīt.

Ikvienai grāmatai ir jādod iespēja, atklājot arī jaunu pasauli sev. Iesaiņoto grāmatu skaits būs ierobežots. Nāc uz bibliotēku!